VÕIMALIKUD MAKSEVIISID

– Ülekandega tellimusekinnituse alusel
– Sularas kui tulete ise kaubale järgi

KAUPADE LISAMINE OSTUKORVI

– kui olete leidnud endale meeldiva kauba, sisestage soovitud kogus ja vajutage rohelist “Lisage ostukorvi” nuppu, mis asub iga toote juures. Ostukorvi sisu saate vaadata klikkides ostukorvi pildil, mis asub paremal ülaosas.
– kaupade eemaldamiseks ostukorvist klikkige iga toote koguseks väärtus 0 (null) ning nuppu “Uuenda ostukorvi”. Eemaldatud kauba uuesti ostukorvi lisamiseks peate e-poest kauba uuesti valima.
– ostukorvi sisu kinnitamiseks ja tellimusega jätkamiseks vajutage ostukorvis nuppu “Edasi tellimuse vormistamisse”

TELLIMUSE SAATMINE 

Olles vajutanud eelpoolkirjeldatud nupule “Edasi tellimuse vormistamisse” suunatakse Teid lehele, kus on tellimuseks vajalike isikuandmete täitmise vorm. Tellimuse lõplikuks kinnitamiseks vajutage nupule “Saada tellimus”.

KAUBA EEST TASUMINE 

Kauba eest tasumiseks tuleb Teil internetipoe poolt väljastataval tellimusarve alusel märgitud summa kanda meie Swedbank arvele. Arve leiate oma e-postkastist (e-maili aadressi sisestasite isikuandmete täitmise vormis), kui olete vajutanud nupule “saada tellimus”. Kõik e-keskonna hinnakirjas esindatud toodete hinnad on Eurodes.

TELLIMUSE TÄITMINE 

Kui meie arvele on laekunud Teie poolt sooritatud makse, toimetatakse kaup Teieni tavaliselt kahe kuni kolme päeva jooksul juhul, kui kaup on laos olemas. Kui meie arvele ei ole raha laekunud kolme (3) tööpäeva jooksul tellimuse laekumisest, tühistatakse Teie tellimus.

Kaup toimetatakse kohale SmartPOST või Omniva kullerteenusega ja seda üle Eesti.

Soovi korral võite ka ise kaubale järele tulla, kui valite tellimusvormil “Tulete ise järgi”. NB! Tellimus läheb töösse peale makse laekumist.

TELLIMUSE MUUTMINE

Kui soovite muuta tellimust, siis on see võimalik kuni tellimus ei ole täidetud. Tellimuse muutmiseks tuleb saata kiri malepol@outlook.com või helistada 56577769.

TELLIMUSE TÜHISTAMINE 

Kui meie e-Poest tellitud kaup ei sobi on Teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis ja endises seisukorras (ei kehti pakendite puhul mida ei ole võimalik lõhkumata avada). Raha tagastatud kauba eest laekub Teie pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul alates taganemisteate jõudmisest. E-poel on õigus nõuda tagastamiskulusid kuni 10 Euri välja arvatud juhul, kui tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule või on kahjustustega mida ei olnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada.

Meeldivat ostmist!